Apie mus

Tas, kas savo gyvenime yra pastatęs nors vieną pastatą žino - tol kol vyksta projektavimas ir statybos darbai, bendravimas su projektuotojais ir statybininkais leidžia matyti pastatą tomis spalvomis, kokiomis norisi jį matyti. Tačiau pastatui pradėjus savo gyvenimą – realybė dažnai apverčia viską aukštyn kojomis.
Todėl mums labai norėtųsi, kad mūsų užsakovų lūkesčiai realizuodamiesi mūsų akimis nekeistų pradinių spalvų, o tik įgautų dar sodresnį jų atspalvį.
 
Mūsų vizija – būti patikimu partneriu šalies ir užsienio nekilnojamojo turto vystytojams, bei atsakingu darbdaviu komandinį darbą vertinantiems darbuotojams.

Mūsų misija – kruopščiu darbu, nepriekaištinga reputacija ir pasvertais sprendimais šiandieną kurti rytdieną.  
 
UAB “AIF LT” – Architektų inžinierių fabrikas – tai kompleksinio projektavimo, inžinerinių sprendimų ir inžinerinių technologijų taikymo bei projektų valdymo įmonė savo veiklą pradėjusi 2007 metais.
 
Mūsų komandos  specialistai yra sukaupę patirtį komercinių, administracinių, gyvenamųjų, sandėliavimo, gamybinių, inžinerinės infrastruktūros ir kitų statinių projektavime bei statyboje.
 
Per daugiau nei 10 veiklos metų mes esame dalyvavę įgyvendinant daugiau nei 100 nekilnojamojo turto objektų kūrime bei valdyme ne tik Lietuvoje, bet Latvijoje, Rusijoje, Rumunijoje, Ispanijoje, Kazachstane, Baltarusijoje, Danijoje bei Didžiojoje Britanijoje.